На скільки вистачає лазерної епіляції

#
Зміст

Сучасна косметологія пропонує чимало методів видалення зайвих волосків. Однак найбільш затребуваною залишається лазерна епіляція. Жінки віддають перевагу цій процедурі не тільки через її ефективність. Також видалення волосків лазером вважається найбезпечнішим і безболісним способом боротьби з небажаною рослинністю, який має стійкий результат.

Багатьох жінок, які відвідують майстра вперше, цікавить питання — на скільки вистачає лазерної епіляції після першого разу. Ми вирішили детально ознайомити вас з особливостями процедури, щоб ви знали, чого чекати після сеансів.

Лазерне видалення волосся — секрет ефективності процедури

Під час сеансів фахівець використовує сучасне обладнання — лазерний випромінювач на базі діода MBT Esthetician з технологією MIX 2023 року. Гарантований результат після проходження курсу процедур лазерної епіляції досягається завдяки вибірковому впливу на два види «мішеней»:

 • Меланін. Пігмент, що забарвлює волосся в темний колір.
 • Гемоглобін. Знаходиться в капілярах, що забезпечують волосяним цибулинам необхідне живлення.

Меланін вбирає енергію лазерних променів, яка перетворюється на теплову. Внаслідок нагрівання фолікул руйнується і судини «запаюються». Через кілька тижнів відбувається повне відмирання волосків — вони випадають і вже не ростуть. Водночас лазер не пошкоджує шкіру, він продукує хвилі певної довжини, які «обходять» шкірні покриви і впливають виключно на фолікули. Багато клієнтів відзначають, що після таких процедур текстура шкіри навпаки поліпшується.

Що темніше волосся, то краще воно поглинає лазерний промінь, тобто більше тепла акумулює. Це призводить до швидшого руйнування волосків.

Анастасія Макаренко “Майстер лазерної эпіляції”

Лазерна епіляція в Києві, що проводиться за допомогою діодного лазера нового покоління, дає високий результат на шкірі будь-якого фототипу. Головне, щоб волосся було темнішим. 

Лазерне видалення волосся — секрет ефективності процедури

Кінцевий результат після лазерної епіляції — повне позбавлення від волосся

Багатьом жінкам цікаво знати, чи є ефект після 1 процедури і скільки потрібно зробити сеансів, щоб повністю позбутися проблеми небажаної рослинності на тілі. 

Одразу варто зазначити, що миттєвого результату не буде, оскільки лазерний промінь діє лише на волоски, які перебувають у фазі активного росту. Однак уже після першого візиту до майстра помітні позитивні зміни:

 • Після лазерного впливу шкірні покриви можуть трохи почервоніти — вираженість залежить від чутливості шкіри. Це нормальне явище, що свідчить про запуск процесу знищення волосків;
 • Після першого сеансу вдається позбутися 30% небажаного волосся — одне випадає відразу, інше — за 10-14 днів;
 • На обробленій ділянці волоски ростуть повільно, водночас вони стоншуються і стають м’якшими. 

Щоб досягти бажаного результату після лазерної епіляції у вигляді ідеально гладенької шкіри, необхідно пройти повний курс процедур. Їх кількість визначається для кожної жінки в індивідуальному порядку з урахуванням віку, кольору волосся, гормонального фону тощо. 

Між процедурами обов’язково робиться перерва. Інтервал визначається, зважаючи на оброблювану зону та індивідуальні особливості клієнта. Зазвичай наступні сеанси проводять через 4-8 тижнів.

Анастасія Макаренко “Майстер лазерної эпіляції”
Кінцевий результат після лазерної епіляції — повне позбавлення від волосся

Тривалість лазерної епіляції — швидке видалення волосся без дискомфорту

Однозначно дати відповідь на запитання, скільки триває лазерна епіляція, — неможливо. Тривалість одного сеансу залежить від розміру оброблюваної зони, кількості та особливостей волосся. Але завдяки використанню сучасного обладнання високої потужності фахівцям вдається істотно скоротити час обробки певної зони і забезпечити якісний результат.

Орієнтовна тривалість лазерної епіляції залежно від ділянки:

 • руки/спина — по 30 хвилин;
 • все обличчя, зона бікіні — по 40 хвилин;
 • ноги — 50 хвилин;
 • живіт — 20 хвилин;
 • пахвові області — 10 хвилин.

Точний час, скільки триватиме сеанс, майстер зможе сказати під час консультації перед процедурою.

Видалення волосся лазером — стійкий результат надовго

На скільки ефективна процедура лазерної епіляції? Тільки після проходження повного курсу шкіра стає ідеально гладенькою і оксамитовою. Жінки забувають про проблему зайвого волосся в середньому на 5-10 років. Жоден інший сучасний спосіб боротьби з небажаною рослинністю не здатний дати такий результат. 

Однак для підтримки гладкості шкірних покривів необхідно робити підтримувальні процедури — 1-2 на рік. Це пов’язано з тим, що деякі волоски відростають, особливо, якщо в організмі відбувається гормональний збій. Вони світліші й тонші, але для збереження досягнутого ефекту їх потрібно позбуватися. Тому не варто нехтувати профілактичними сеансами.   

Підготовка до лазерної епіляції та догляд за шкірою після процедур

Підготовка до лазерної епіляції та догляд за шкірою після процедур

Лазерна епіляція глибокого бікіні або будь-якої іншої зони вимагає дотримання певних рекомендацій перед проведенням. Це дасть змогу домогтися максимального ефекту й уникнути неприємних наслідків. 

 • Жінкам, які планують візит до фахівця, слід взяти до уваги важливе правило. Перед сеансами лазерної епіляції потрібно захищати шкіру від сонця — за 2 тижні до процедур не засмагати. Це пов’язано з тим, що засмага утворюється завдяки збільшеному утворенню меланіну під дією сонячного світла. Тому, щоб уникнути отримання опіку та пігментації, слід йти до майстра без свіжої засмаги. Так лазерний промінь буде цілеспрямовано впливати на фолікул;
 • За 3-4 тижні до епіляції видаляти волосся можна тільки бритвою або кремом. Варто відмовитися від воскової та цукрової депіляції, електроепіляторів та інших методів боротьби з небажаними волосками. Під час таких процедур руйнується стрижень волосини, який має поглинати лазерний промінь. Відповідно, сеанси епіляції за допомогою лазера будуть неефективними;
 • За 3 дні до відвідування фахівця не варто користуватися лосьйонами і косметичними засобами, у складі яких є спирт;
 • За 1 день до сеансу потрібно поголити оброблювану ділянку станком для гоління. 

Щоб ефект від лазерної епіляції тривав довгий час, за шкірою після сеансів потрібно правильно доглядати:

 • Протягом кількох днів на проепілійовану ділянку необхідно наносити хлоргексидин або Пантенол — вони пришвидшать відновлення шкіри;
 • Протягом 14 днів слід захищати оброблену зону від прямих сонячних променів, тобто доведеться відмовитися від відвідування солярію і пляжу;
 • Якщо обробляли відкриті ділянки тіла, то перед виходом на вулицю необхідно наносити сонцезахисні засоби з SPF 50+;
 • Заборонено користуватися засобами з абразивними компонентами — скрабами, пілінгами тощо;
 • Протягом 2-3 днів варто приймати ванну тільки з теплою водою. Також на цей час необхідно відмовитися від відвідування сауни та басейну, щоб не спровокувати запалення шкіри. 

Дотримання простих рекомендацій стане гарантією того, що шкіра матиме бездоганний вигляд протягом багатьох років. Ви надовго забудете про проблему небажаного волосся і почуватиметеся впевнено в будь-якій ситуації!

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися