Лазерна епіляція ніг

#
Зміст
Лазерна епіляція ніг
Багато хто мріє про гладеньку шкіру ніг. І щоб позбутися небажаної рослинності, використовують різноманітні засоби: віск, креми для депіляції, бритви, епілятори, пасту для шугарингу. Але вони болючі, не завжди результативні та спричиняють побічні ефекти.

Лазерна епіляція ніг — методика, що дає змогу ефективно позбутися волосся без пошкоджень шкіри, болю та інших негативних наслідків. У Києві лазерну епіляцію ніг можна провести в нашому центрі. У нас досвідчені фахівці, які працюють на сучасному обладнанні. Завдяки цьому процедура максимально комфортна.

Скільки коштує лазерна епіляція ніг
Ми дбаємо про клієнтів, тому проводимо лазерну епіляцію за невисокою вартістю. А також постійно тішимо різноманітними акціями та знижками. Відвідуючи нашу студію вперше, на вас чекає 50% знижка на будь-яку кількість зон! Ми намагаємося, щоб послуга лазерної епіляції ніг надавалася за привабливою ціною і з бездоганним результатом. Гладкі ніжки з доглянутою шкірою — це не розкіш, а доступне задоволення.
Ноги до/вище коліна
-50%
450 грн
900 грн
Ноги повністю
-50%
850 грн
1700 грн
Чому лазерна епіляція краща за інші способи видалення волосся

Чому лазерна епіляція краща за інші способи видалення волосся

Якщо ви хоч раз спробуєте цю процедуру, навряд чи коли-небудь повернетеся до своїх старих методів видалення небажаної рослинності. Повірте нашому досвіду. У лазерної епіляції волосся на ногах маса переваг:

 • У неї висока ефективність. Пройдіть повний курс і ви зможете позбутися більшості волосяних цибулин (до 90%). А якщо будете періодично проводити підтримувальні процедури, у вас протягом довгих місяців буде гладенька шкіра.
 • Ви не відчуєте болю на відміну, наприклад, від воскової депіляції. Може виникнути тільки невеликий дискомфорт. Під час перших сеансів іноді відчувається поколювання. Поступово волосся стає дедалі менше, воно дедалі тонше і неприємні відчуття зникають. У більшості наших клієнтів жодного дискомфорту немає взагалі, і процедура лазерної епіляції гомілки, стегна і навіть найчутливіших зон сприймається ними як цілком комфортна.
 • Більше не буде врослого волосся. Після застосування інших способів позбавлення від небажаного волосся, воно нерідко починає неправильно рости, вростає в шкіру і видалити його повторно набагато складніше. Крім того, може виникнути ускладнення у вигляді запального процесу. Під час лазерної епіляції ніг це виключено.
 • Це універсальний спосіб видалення волосся. Процедуру можна проводити незалежно від фототипу шкіри. Немає також жодних обмежень за віком і порою року. Можна легко видалити волосся з усієї поверхні ніг, зокрема найскладніших для обробки місць. Ми проводимо лазерну епіляцію пальців ніг, гомілок і стегон.
 • Процедура повністю безпечна. Протипоказання для проведення лазерної епіляції мінімальні. Можуть з’явитися невеликі почервоніння на обробленій лазером ділянці або подразнення, які дуже швидко минають. Якщо повністю виконувати рекомендації, можна не боятися появи пігментних плям, опіків, подразнень і алергічних реакцій.
 • На епіляцію лазером йде мінімум часу. Ноги повністю обробляються приблизно за 30 хвилин. Скільки сеансів потрібно пройти для повного позбавлення від небажаної рослинності визначається для кожного клієнта індивідуально, залежно від структури волосся, типу шкіри й особливостей організму.
Як правильно підготуватися до процедури
Як правильно підготуватися до процедури
1 правило
Не наносьте на ту ділянку ноги, яка буде опрацьовуватися, ніякої косметики (крем, дезодорант) в день епіляції. Інакше буде подразнення.
2 правило
Поголіть волосся. На довгому волоссі лазер не дає потрібного ефекту.
3 правило
Розкажіть фахівцеві, які ліки приймаєте. Деякі препарати підвищують фоточутливість шкіри.
4 правило
Не засмагайте перед процедурою. Два тижні не можна ходити в солярій і на пляж. Засмага підвищує ризик опіків.
5 правило
Не використовуйте віск, пінцет і епілятор. Як мінімум 4 тижні перед лазерною епіляцією ніг ви не повинні видаляти волосся у такий спосіб.

У яких випадках використання лазера протипоказано

У яких випадках використання лазера протипоказано

Лазерна епіляція волосся на ногах повністю безпечна і не призводить до травмування шкіри. Але є деякі обмеження для її проведення.

Певним категоріям клієнтів ця процедура протипоказана:

 • Вагітним жінкам і молодим мамам. Якщо жінка чекає на дитину або нещодавно народила, у неї нестабільний гормональний фон, внаслідок чого може активніше рости волосся. Тому ефективність лазерної епіляції знижується.
 • Хворим на цукровий діабет (якщо хвороба на стадії декомпенсації). У них чутливі тканини та нерви, тому можуть виникати болісні відчуття, а також повільно загоюються рани, що призводить до розвитку інфекцій.

Є й інші проблеми зі здоров’ям і стани, крім діабету, за яких не проводять лазерну епіляцію ніг:

 • онкологічні захворювання;
 • проблеми із серцем;
 • варикозне розширення вен (на ділянці проведення процедури);
 • шрами і келоїдні рубці;
 • індивідуальна негативна реакція організму;
 • погане згортання крові;
 • металеві протези в зоні використання лазера;
 • герпес у гострій фазі;
 • сивина, пушкове і світле волосся.
У яких випадках використання лазера протипоказано

Тимчасово відмовитися від процедури доведеться за наявності:

 • опіків;
 • запальних процесів і подразнень;
 • подряпин, синців і ран на ділянці, що підлягає епіляції;
 • застуди або ГРВІ.

Які результати можна отримати за допомогою лазерної епіляції

Після першого використання лазера не варто чекати миттєвого позбавлення від небажаної рослинності.

Але певні результати ви зможете побачити відразу:

 • Після сеансу з’являється невелике почервоніння, яке свідчить про те, що волосся нагрілося і почалося руйнування волосяного фолікула;
 • Частина волосків випадає відразу, а на знищення інших йде від 10 до 14 днів;
 • Відбувається випадання до 30% волосся з припиненням його росту;
 • Волосся в зоні дії лазера росте набагато повільніше, стаючи м’якшим і тоншим.

Щоб шкіра стала ідеально гладенькою, потрібно пройти повний курс лазерної епіляції ніг, що видаляє до 90% волосся. Після цього потрібно один-два рази на рік проводити підтримувальні процедури, і тоді шкіра залишатиметься гладенькою довгі місяці. Крім того, ви помітите такі позитивні зміни, як відсутність врослого волосся, запальних процесів у фолікулах і поліпшення стану шкіри завдяки прискоренню регенерації під впливом лазера.

На ефективність епіляції впливають такі чинники: вид лазера, структура і колір волосся, етнічні особливості його росту, гормональний фон і вік.

Як доглядати за шкірою ніг після процедури: основні правила

Як доглядати за шкірою ніг після процедури: основні правила

Дуже важливо приділяти увагу стану обробленої лазером шкіри. За грамотного догляду ефективність лазерної епіляції ніг підвищується, а ризики мінімізуються.

Після проведення сеансу шкіра може почервоніти і стати чутливою. Це нормальна реакція і через кілька годин вона, як правило, минає. Але для збереження здоров’я і гладкості шкіри потрібно дотримуватися деяких правил.

Після сеансу не рекомендується:

 • гарячий душ і ванна, басейн, сауна, купання у водоймах;
 • механічний вплив на зону епіляції;
 • нанесення на шкіру засобів на основі спирту;
 • сильні фізичні навантаження.

Усіх цих обмежень потрібно дотримуватися 3 дні після епіляції. А протягом двох тижнів ретельно захищайте шкіру від сонця. Не засмагайте і не ходіть у солярій. Щоб не було опіків і пігментних плям, використовуйте сонцезахисний крем з SPF-фактором щонайменше 50. Наносьте на шкіру заспокійливі засоби з пантенолом для її пом’якшення та зменшення подразнення.

На якому обладнанні ми працюємо

На якому обладнанні ми працюємо

У нашому центрі епіляція проводиться за допомогою інноваційного діодного лазера MBT Esthetician, що працює за технологією MIX. Він оснащений корейською системою охолодження, що дає змогу безпечно обробляти шкіру, і американською оптикою високої потужності. З обладнанням працюють тільки кваліфіковані фахівці і регулярно проводять його техобслуговування, тому процедура повністю безпечна і комфортна.

Часті запитання
Чи потрібно відрощувати волосся перед епіляцією?
Ні. Навіть навпаки. Його необхідно голити перед процедурою. Якщо цього не робити — ефективність лазера знижується.
Скільки процедур потрібно, щоб волосся не залишилося зовсім?
Потрібно пройти повний курс, що складається з 8–10 сеансів. Їхню точну кількість визначає фахівець з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.
Які інтервали потрібно витримувати між відвідуваннями епіляції?
Інтервал між сеансами лазерної епіляції волосся на ногах обумовлений ділянкою обробки та унікальними особливостями кожної людини. Зазвичай фахівці рекомендують оптимальні проміжки часу від 4 до 8 тижнів. Це вкрай важливо, щоб волосяні фолікули мали змогу повністю відновитися й активуватися перед наступним сеансом, що забезпечує приголомшливі результати та тривалий ефект.
Чи є протипоказання для лазерної епіляції під час менструації?
Ні. Можна проводити її в будь-який день циклу. Але потрібно враховувати особливості роботи вашого організму. Якщо ви почуваєтеся добре і больовий поріг високий — протипоказань немає. В іншому разі краще записатися на процедуру в середині циклу.
Відгуки клієнтів
Д
Домініка Станкевич
3 Лютого, 2024
#

Повністю задоволена якістю наданих послуг. Майстер з епіляції кожен раз на забуває нагадувать про правила догляду за шкірою після процедури.
Ще тільки можу додати, що не кожен салон попередньо нагадує про візіт (для мене це актуально😄).

Iryna Dovhal
Iryna Dovhal
5 Лютого, 2024
#

Робила вже тричі лазерну епіляцію в цій студії і свою першу зробила теж тут. Маю світле волосся але результат побачила з першої ж процедури. Волосся менше та повільніше росте з першої процедури, стало ще світлішим та тоншим. Студія красива та охайна, адміністратор та майстер професіонали своєї справи.

Катя Романченко
Катя Романченко
27 Лютого, 2024
#

Поки тільки перша процедура була, але волосся вже у розшуку! Візитом задоволена, було комфортно, не боляче та ефективно!

Ірина Герасимчук
Ірина Герасимчук
27 Січня, 2024
#

Відвідала вперше студію Буде файно, до цього був поганий досвід з лазерем(
Але дівчатка, розвіяли мені в голові стереотипи і я дуже сподіваюсь на гарний результат вже через декілька процедур 😋
Хочу відмітити, що студія є затишною та з привітним персоналом✅

Екатерина Ковальчук
Екатерина Ковальчук
21 Лютого, 2024
#

Дуже задоволена послугами студії. Останній раз робила епіляцію 2,5 роки назад, тому почали з Буде Файно все спочатку, також додала нові зони і вже з першої процедури зменшився ріст волосся. Студія дуже затишна та стильна, зручна локація.

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися