Чоловіча лазерна епіляція

#
-50% на перший візит та -25% на весь курс!
00
деньдніднів
00
годинагодинигодин
00
хвилинахвилинихвилин
00
секундасекундисекунд
Зміст
Чоловіча лазерна епіляція
Бажаючи позбутися небажаної рослинності на обличчі та інших ділянках тіла, чоловіки здебільшого вдаються до традиційного гоління. Однак така процедура є малоефективною — буквально наступного дня з’являється щетина. Також частими наслідками видалення волосся бритвою є порізи та подразнення шкіри. Сучасна косметологія пропонує альтернативу — лазерну епіляцію для чоловіка. Це безпечний метод, який дасть змогу тривалий час насолоджуватися гладенькою шкірою, навіть якщо представник сильної статі схильний до надмірного та швидкого росту волосся.
Епіляція лазером — гарантований результат без болю і дискомфорту

Епіляція лазером — гарантований результат без болю і дискомфорту

Видалення волосся лазером для чоловіків стане тією процедурою, яка допоможе завжди мати доглянутий вигляд і дасть змогу почуватися впевнено в будь-якій ситуації. Її висока ефективність зумовлена повним руйнуванням фолікула під дією потужного світлового променя, випаданням волосини та припиненням її росту.

Після проходження курсу результат зберігається протягом 5-10 років. Також методика має інші переваги:

 • Гладенька шкіра без подразнення. На відміну від станка для гоління лазерний промінь абсолютно не травмує шкіру (після сеансу немає висипань і свербіння). Він цілеспрямовано впливає на меланін у волосяній цибулині, абсолютно не зачіпаючи шкірний покрив. Тому для власників ніжної та чутливої шкіри чоловіча лазерна епіляція стане порятунком.
 • Позбавлення від врослого волосся і щетини. У разі частого гоління та інших способів видалення небажаних волосків шкірні покриви грубіють, а сам волос стоншується. У результаті він загинається і починає рости під шкіру, спричиняючи запалення. Лазерна технологія виключає таке неприємне явище, як і утворення некрасивої щетини.
 • Мінімум дискомфорту. Оскільки під час впливу лазера волосяна цибулина нагрівається, то під час процедури клієнт відчуває лише приємне тепло і легке поколювання. Ця методика вважається найбезболіснішим способом боротьби з волоссям на чутливих ділянках (інтимні зони та ін.).
 • Гігієнічність. Волосся в пахвових западинах стає причиною надмірної пітливості та появи неприємного запаху. Видалення волосся лазером у цій ділянці дасть змогу почуватися впевнено та комфортно.
 • Економія. Ціна чоловічої епіляції вигідніша за постійну купівлю станків для гоління і засобів для догляду за шкірою. Також лазерне видалення волосся в підсумку виходить дешевше за сеанси шугарингу та ваксингу (воскової депіляції), які доводиться робити регулярно.
 • Естетика. Пройшовши курс процедур, клієнт отримує гладеньке тіло без зайвого волосся. До того ж доглянутий чоловік, який стежить за зовнішністю, є символом мужності й успішності, а також об’єктом бажання жінок.
Чи це не підстави для того, щоб епіляція волосся для чоловіків стала звичайним явищем і не викликала суперечливих почуттів.

Лазерна епіляція — доступний метод боротьби із зайвим волоссям

Вартість процедури — важливе питання, яке хвилює чоловіків не менше за жінок. Відразу варто сказати, що здебільшого все залежить від оброблюваної зони. Наприклад, під час лазерної епіляції грудей у чоловіків ціна процедури дорожча за сеанс, що передбачає видалення волосся пахв або кистей рук. Але й майстру в цьому разі доводиться обробляти ділянку більшого розміру.

Однак у нашій студії встановлені вигідні ціни. А постійні акції та спеціальні пропозиції дадуть змогу вирішити проблему небажаного волосся, ще більше заощадивши бюджет. Також чоловікам, які користуються нашими послугами вперше, ми даруємо 50% знижку на будь-яку кількість зон!

Види лазерної епіляції та особливості її проведення

Види лазерної епіляції та особливості її проведення

Використовуючи сучасне обладнання, майстер може видалити небажане волосся в будь-якій, навіть дуже чутливій зоні.
Лазерне видалення бороди дає змогу економити час, який чоловікам постійно доводиться витрачати на гоління. Це може бути як повна епіляція щетини, так і прицільне видалення волосків, що виходять за лінію бороди. Завдяки лазеру чоловіки можуть отримати ідеальний образ. 
Видалення волосків у ділянці брів. Процедура займає мінімум часу, даючи змогу позбутися небажаного волосся в ділянці міжбрів’я і зробити чітку лінію брів.
Лазерна епіляція зони бікіні у чоловіків є ефективним рішенням делікатної проблеми. Залежно від типу процедури волосся можна видаляти частково, по лінії плавок, або проводити лазерну обробку всієї зони геніталій, зокрема між сідницями.
Епіляція грудей і живота. Лазерна методика дає змогу поліпшити естетику тіла і досягти ідеальної гладкості навіть у разі рясного росту волосся. У результаті чоловік може похвалитися гарним торсом без збентеження і дискомфорту.
Деякі чоловіки наважуються на процедуру лазерної епіляції голови, бажаючи створити певний імідж і позбутися волосся без травмування чутливої шкіри.
Видалення волосся на ногах. Незважаючи на те, що волосся на ногах вважається для чоловіків нормою, деякі представники сильної статі вирішують його позбутися в естетичних цілях. Особливо, якщо воно росте в області стегон, на пальцях ніг. 
Епіляція пахв. Лазерне видалення волосся в пахвових западинах дає змогу чоловікам не тільки виглядати привабливо, а й знизити пітливість. Також таку процедуру часто роблять плавці, спортсмени та артисти, коли готуються до виступів.

Лазерна епіляція обличчя у чоловіків (та інших зон) починається з консультації з фахівцем і попереднього огляду клієнта. Таким чином майстер оцінює стан волосся (колір, структуру, густоту та ін.) і виявляє можливі обмеження до проведення процедури. На підставі отриманих даних підбираються параметри лазерного променя і визначається курс процедур з інтервалами між сеансами. 

Щоб маніпула краще ковзала шкірними покривами й імпульси досягали мети, майстер використовує спеціальний гель. А після завершення сеансу на оброблену ділянку наноситься відновлювальний крем. Також клієнт отримує рекомендації, як правильно доглядати за шкірою вдома, щоб уникнути неприємних наслідків.
Лазерна епіляція: протипоказання

Лазерна епіляція: протипоказання

Причини відмови від видалення волосся у чоловіків лазером:

 • онкологічні захворювання;
 • келоїдні рубці;
 • порушення згортання крові;
 • хвороби серця;
 • важкі форми варикозного розширення вен в оброблюваній зоні;
 • наявність металевих імплантів у зоні впливу;
 • мікози та інфекційні шкірні захворювання;
 • цукровий діабет на пізніх стадіях;
 • епілепсія.
Лазерна епіляція: протипоказання
Також до протипоказань можна віднести наявність свіжої засмаги, запальний процес і недавнє проведення операції в зоні видалення волосся.

Результат лазерної епіляції — ідеально гладенька шкіра надовго

Незалежно від того, проводили лазерну епіляцію бороди або іншої ділянки, вже після першого сеансу випадає 15-40% волосків, що перебувають у стадії росту. Поступово видаляється до 90% небажаної рослинності і шкіра набуває гладкості. Саме тому майстри рекомендують проходити повний курс процедур, що в середньому складається з 10 сеансів. Для кожного клієнта точна кількість визначається індивідуально залежно від густоти, щільності та інших особливостей волосся.

Щоб зберегти досягнутий результат, слід робити підтримувальні сеанси 1-2 рази на рік.

Догляд після лазерної епіляції — прості рекомендації для підтримки краси шкіри без волосся

Догляд після лазерної епіляції — прості рекомендації для підтримки краси шкіри без волосся

Щоб лазерна епіляція паху в чоловіків та інших зон не спричиняла дискомфорту у вигляді почервоніння після впливу, слід дотримуватися деяких правил догляду за шкірою:

 • Протягом 3-5 днів наносити на оброблену ділянку засоби, що містять декспантенол;
 • У наступні 2-3 дні обмежити фізичні навантаження, щоб уникнути посилення потовиділення; 
 • На 3 дні відкласти відвідування басейну, сауни, відкритих водойм. Також у цей період не варто користуватися косметикою, у складі якої є спирт;
 • Протягом 2-х тижнів не засмагати і користуватися сонцезахисними засобами з фактором SPF 50+.  

Дотримуючись простих рекомендацій, ви посилите ефект від чоловічої лазерної епіляції пахв та інших зон, зберігши красу і здоров’я шкіри!

Яке обладнання ми використовуємо

Яке обладнання ми використовуємо

У нашій студії використовують безпечне та ефективне лазерне обладнання нового покоління на базі діода MBT Esthetician MIX 2023 року. Надійна оптика виробництва США забезпечує якісний і тривалий результат. А завдяки наявності потужної системи охолодження під час лазерного впливу клієнт почувається комфортно. Також це виключає ймовірність появи подразнення або опіків. Після епіляції бороди та інших ділянок шкіра може незначно почервоніти, але це нормальне явище, і за кілька годин все минає. Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання, що відповідає стандартам якості та безпеки.

Відгуки клієнтів
Д
Домініка Станкевич
3 Лютого, 2024
#

Повністю задоволена якістю наданих послуг. Майстер з епіляції кожен раз на забуває нагадувать про правила догляду за шкірою після процедури.
Ще тільки можу додати, що не кожен салон попередньо нагадує про візіт (для мене це актуально😄).

Iryna Dovhal
Iryna Dovhal
5 Лютого, 2024
#

Робила вже тричі лазерну епіляцію в цій студії і свою першу зробила теж тут. Маю світле волосся але результат побачила з першої ж процедури. Волосся менше та повільніше росте з першої процедури, стало ще світлішим та тоншим. Студія красива та охайна, адміністратор та майстер професіонали своєї справи.

Катя Романченко
Катя Романченко
27 Лютого, 2024
#

Поки тільки перша процедура була, але волосся вже у розшуку! Візитом задоволена, було комфортно, не боляче та ефективно!

Ірина Герасимчук
Ірина Герасимчук
27 Січня, 2024
#

Відвідала вперше студію Буде файно, до цього був поганий досвід з лазерем(
Але дівчатка, розвіяли мені в голові стереотипи і я дуже сподіваюсь на гарний результат вже через декілька процедур 😋
Хочу відмітити, що студія є затишною та з привітним персоналом✅

Екатерина Ковальчук
Екатерина Ковальчук
21 Лютого, 2024
#

Дуже задоволена послугами студії. Останній раз робила епіляцію 2,5 роки назад, тому почали з Буде Файно все спочатку, також додала нові зони і вже з першої процедури зменшився ріст волосся. Студія дуже затишна та стильна, зручна локація.

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися