Біоревіталізація

#
Зміст
Біоревіталізація
Поява зморшок, сухості та втрата еластичності — це зміни, спричинені внутрішніми та зовнішніми чинниками. Найчастіше такі недоліки проявляються при досягненні певного віку, коли в організмі значно знижується вироблення колагену та еластину. У спробах розгладити зморшки або запобігти їхній появі, жінки вдаються до використання дорогої косметики, проте такий метод не може забезпечити швидкий і помітний результат. Для омолодження шкіри в короткі терміни рекомендується проходити спеціальні косметологічні процедури.

Швидке і довговічне омолодження шкіри — це результат, який може забезпечити курс біоревіталізації в Києві. Така процедура ефективно усуває вікові зміни, водночас вона не вимагає тривалої та болісної реабілітації, як у випадку з хірургічною підтяжкою обличчя.

Скільки коштує біоревіталізація
Ціна біоревіталізації залежить від обраного препарату і кількості речовини, що вводиться. Ступінь вікових змін у жінок різна, відповідно косметолог визначає необхідний вид і об’єм біоревіталізанта і призначає необхідну кількість сеансів.
Обираючи цю процедуру омолодження, можна побачити помітний результат вже після одного візиту, на відміну від використання дорогої космецевтики. Водночас вартість однієї процедури біоревіталізації значно менша. Крім того, для постійних клієнтів у нас діє система знижок, тож підтримувати свою молодість разом із нами буде не лише приємно й ефективно, а ще й вигідно!
Як процедура впливає на шкіру

Як процедура впливає на шкіру

Проведення біоревіталізації дає змогу в короткий термін досягти значних результатів в омолодженні завдяки активізації природного процесу регенерації шкіри. Процедура передбачає такі етапи:

 • введення препарату — н’єкцію з гіалуроновою кислотою вводять під шкіру за допомогою спеціальних шприців з тонкими голками, така малоінвазивна техніка практично не травмує оброблювані зони, завдяки чому реабілітація займає мінімум часу;
 • зміни в шкірі — зона, в яку вводять ін’єкцію, зволожується і стає більш пружною, розгладжуються зморшки і знижується вираженість пігментації, а також активізується природний процес виведення токсинів у дермі;
 • повторення процедури — біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою забезпечує помітний довговічний результат після курсу, тривалість якого визначає фахівець.
Така косметологічна практика з омолодження обличчя абсолютно безпечна — для неї використовують сертифіковані ін’єкції з натуральним складом. Біоревіталізація перекладається як «повернення до життя» — процедура дійсно повертає до життя молодість і красу шкіри обличчя, шиї або іншої оброблюваної ділянки!
Чому варто зробити саме біоревіталізацію

Чому варто зробити саме біоревіталізацію

Біоревіталізація є високоефективною процедурою, що чинить позитивний ефект на стан шкіри.

Професійні ін’єкції для зволоження обличчя забезпечують такі переваги:

 • швидка реабілітація;
 • широкий вибір препаратів (підбираються індивідуально для кожного);
 • тривалий результат;
 • комфортне проведення процедури завдяки застосуванню легкої місцевої анестезії;
 • безпека і сумісність із клітинами шкіри;
 • відсутність алергічної реакції;
 • універсальність (підходить для жінок різного віку).

Біоревіталізація позитивно впливає на всі процеси в дермі. З віком в організмі сповільнюється процес відновлення шкіри, а ін’єкції активізують його, завдяки чому омолодження відбувається максимально природним чином.

Позитивні зміни після процедури

Біоревіталізацію обличчя і шиї проводять за допомогою спеціальних ін’єкцій, які називаються ревіталізантами. Препарати випускають у широкому асортименті, завдяки чому можна підібрати відповідний саме для вашого стану шкіри з конкретним ступенем вікових змін. Кожна ін’єкція містить різну дозу корисних мікроелементів та інших складових, тому перед початком курсу фахівцеві необхідно оцінити стан клієнта. Попередня консультація дає змогу вибрати оптимальний препарат для максимально ефективного відновлення шкіри.

Залежно від обраного препарату, біоревіталізація забезпечує такий позитивний вплив:

 • активізація процесів вироблення гіалуронової кислоти власним організмом;
 • відновлення пружності й тонусу шкіри;
 • насичення клітин вологою;
 • збереження ефекту зволоження шкіри;
 • підтримка м’якості та гладкості дерми;
 • захист оброблених ділянок від агресивного впливу зовнішніх факторів (вітру, холоду, ультрафіолету);
 • розгладження мімічних зморшок;
 • вирівнювання тону обличчя в ділянці пігментації;
 • згладжування розтяжок, рубців і шрамів;
 • зниження набряклості обличчя внаслідок поліпшення обмінних процесів;
 • акне і вугрі стають менш вираженими;
 • зникає постакне;
 • усуваються сліди застосування агресивної косметики і косметичних процедур;
 • значно гальмується процес старіння шкіри.

Процедуру омолодження можна проводити як для всього обличчя і шиї, так і для окремих проблемних ділянок, наприклад, можна провести біоревіталізацію чола, де утворюються особливо глибокі зморшки. Склад препаратів можна підбирати індивідуально залежно від особливостей організму людини. Наприклад, якщо шкіра схильна до появи набряків і припухлостей, косметолог призначає ревіталізант, що не містить гіалуронової кислоти, для швидкого й ефективного омолодження.

Коли не можна робити біоревіталізацію

Коли не можна робити біоревіталізацію

Незважаючи на те, що ін’єкції абсолютно безпечні для організму людини, існує низка випадків, коли їх робити не можна. Біоревіталізація обличчя та інших зон протипоказана за наявності таких захворювань:

 • онкологія;
 • епілепсія;
 • аутоімунні захворювання;
 • порушення роботи кровоносної системи;
 • цукровий діабет;
 • гострі запальні процеси;
 • захворювання шкіри в ділянці, де необхідно провести ін’єкції.

Процедура протипоказана за будь-якого захворювання, що перебуває у стадії декомпенсації (стан, за якого робота системи, органа або організму загалом уже не може бути компенсована). Біоревіталізацію також не проводять за підвищеної температури тіла, під час вагітності та в період лактації. Косметологічний метод не рекомендується проводити пацієнтам, шкіра яких схильна до утворення келоїдних рубців.

Правила підготовки до процедури

Правила підготовки до процедури

Важлива перевага біоревіталізації в тому, що вона не вимагає довгої і серйозної підготовки. Щоб почати проходити курс біоревіталізації, достатньо дотримуватися таких правил:
за 2-3 дні до сеансу відмовитися від алкоголю;
за можливості перед процедурою відмовитися від куріння;
протягом 2-3 днів не приймати антикоагулянти, такі як аспірин, гепарин та інші.
Перерахованих умов цілком достатньо, щоб розпочати омолодження шкіри, головне, щоб у клієнта не було протипоказань.
Догляд за шкірою після процедури

Догляд за шкірою після процедури

Реабілітація після біоревіталізації обличчя, шиї та інших зон відбувається швидко і комфортно, адже шкіра зазнає мінімального впливу. Однак, щоб процес загоєння відбувався якомога швидше, необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій:

 • протягом 12 годин після ін’єкцій не використовувати декоративну косметику;
 • протягом 3 днів не займатися спортом та іншими фізичними навантаженнями;
 • 3 дні не відвідувати сауни, басейни і лазні, а також не приймати ванну;
 • від 7 до 10 діб не можна використовувати косметику для очищення шкіри обличчя;
 • протягом 2 тижнів уникати впливу ультрафіолету на оброблені ділянки шкіри.

Після повного загоєння ефект омолодження зберігатиметься протягом 3-6 місяців залежно від індивідуальних особливостей організму

Препарати для біоревіталізації

Препарати для біоревіталізації

У нас біоревіталізація обличчя проводиться за допомогою сертифікованих ін’єкцій — вони абсолютно безпечні, адже пройшли відповідні випробування. Такі препарати називаються ревіталізантами — вони випускаються різними брендами в широкому асортименті. Велике розмаїття дає змогу підібрати ін’єкцію індивідуально, з огляду на ступінь вікових змін і особливостей організму загалом.

Препарати для біоревіталізації мають такі переваги:

 • натуральний склад — ревіталізант містить гіалуронову кислоту, пептиди, вітаміни та корисні мікроелементи
 • відсутність алергії — препарат не спричиняє алергії завдяки натуральному складу;
 • ефективність — позитивний вплив на регенерацію шкіри доведено численними лабораторними дослідженнями.

Гарна, пружна і гладенька шкіра — це результат, якого цілком реально досягти. Все, що потрібно для цього зробити — пройти курс біоревіталізації та насолоджуватися результатом!

Часті запитання
Коли можна робити біоревіталізацію?
Зазвичай біоревіталізацію проводять для усунення зморшок, що з'явилися, проте процедури можна починати проходити вже з 25 років для профілактики появи вікових дефектів шкіри.
Чим біоревіталізація відрізняється від мезотерапії?
Різниця полягає в принципі впливу на шкіру: мезотерапія містить різні вітамінні коктейлі в складі, а біоревіталізація ґрунтується на застосуванні гіалуронової кислоти для усунення її дефіциту.
Навіщо потрібен цілий курс процедур?
Результат стає помітним за 1-3 процедури залежно від індивідуальних особливостей людини, однак закріпити отримані зміни можна тільки за допомогою повного курсу процедур, кількість яких визначає фахівець.
Процедура викликає звикання?
Ні, біоревіталізація не викликає звикання — вона лише стимулює природний процес регенерації.
Відгуки клієнтів
Д
Домініка Станкевич
3 Лютого, 2024
#

Повністю задоволена якістю наданих послуг. Майстер з епіляції кожен раз на забуває нагадувать про правила догляду за шкірою після процедури.
Ще тільки можу додати, що не кожен салон попередньо нагадує про візіт (для мене це актуально😄).

Iryna Dovhal
Iryna Dovhal
5 Лютого, 2024
#

Робила вже тричі лазерну епіляцію в цій студії і свою першу зробила теж тут. Маю світле волосся але результат побачила з першої ж процедури. Волосся менше та повільніше росте з першої процедури, стало ще світлішим та тоншим. Студія красива та охайна, адміністратор та майстер професіонали своєї справи.

Катя Романченко
Катя Романченко
27 Лютого, 2024
#

Поки тільки перша процедура була, але волосся вже у розшуку! Візитом задоволена, було комфортно, не боляче та ефективно!

Ірина Герасимчук
Ірина Герасимчук
27 Січня, 2024
#

Відвідала вперше студію Буде файно, до цього був поганий досвід з лазерем(
Але дівчатка, розвіяли мені в голові стереотипи і я дуже сподіваюсь на гарний результат вже через декілька процедур 😋
Хочу відмітити, що студія є затишною та з привітним персоналом✅

Екатерина Ковальчук
Екатерина Ковальчук
21 Лютого, 2024
#

Дуже задоволена послугами студії. Останній раз робила епіляцію 2,5 роки назад, тому почали з Буде Файно все спочатку, також додала нові зони і вже з першої процедури зменшився ріст волосся. Студія дуже затишна та стильна, зручна локація.

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися