Лазерна епіляція губи

#
-50% на перший візит та -25% на весь курс!
00
деньдніднів
00
годинагодинигодин
00
хвилинахвилинихвилин
00
секундасекундисекунд
Зміст
Лазерна епіляція губи
Наявність небажаних волосків на обличчі може зіпсувати найідеальніший макіяж. Досить частою естетичною проблемою для багатьох жінок стають вусики. Нехай навіть і ледь помітні, але вони додають невпевненості в собі.

У пошуках найефективнішого методу боротьби із зайвою рослинністю на обличчі багато дівчат обирають лазерну епіляцію верхньої губи, яка поряд з комфортністю дає вражаючий результат. Після проходження курсу таких процедур вдається назавжди забути про неестетичні вусики і насолоджуватися ідеальною гладкістю шкіри. 

Лазерна епіляція верхньої губи — ціни в нашій студії
Насправді вусики є практично в усіх жінок. Але тільки в одних вони ледь помітні, в інших — ростуть досить рясно, що може бути пов’язано з гормональним збоєм або генетичною схильністю. Незалежно від причини делікатної проблеми розпрощатися з ненависними волосками допоможе лазерна епіляція верхньої губи за ціною, яка в підсумку виявляється нижчою, ніж постійні процедури шугарингу та інші способи боротьби із зайвою рослинністю.
На жінок, які користуються послугами нашої студії вперше, чекає приємний сюрприз. Ми даруємо 50% знижку на процедуру видалення волосся, незалежно від кількості опрацьованих зон! Ще у нас постійно проходять акції, що дають змогу непогано заощадити на процедурах. Тож ціни на лазерну епіляцію верхньої губи в нашій студії вам точно сподобаються!
Над верхньою губою
-50%
100 грн
200 грн
Видалення вусиків лазером — гарна і гладенька шкіра без зайвих зусиль

Видалення вусиків лазером — гарна і гладенька шкіра без зайвих зусиль

Серед численних методів боротьби з небажаною рослинністю на тілі лазерна епіляція залишається найбільш популярною.

Стійко тримати пальму першості їй вдається завдяки низці беззаперечних аргументів на користь цієї процедури:

 • можливість проведення на шкірі будь-якого фототипу;
 • мінімум підготовки до майбутнього сеансу;
 • точковий вплив без пошкодження навколишніх тканин;
 • безболісність (можливе лише незначне поколювання, відчуття тепла);
 • після курсу лазерної епіляції вусів ефект зберігається надовго;
 • високий результат без появи естетичних дефектів у зоні впливу.

Жінки відзначають не тільки комфортність, а й швидкість обробки зони, що також можна зарахувати до безумовних переваг процедури. 

Мінімум підготовки — максимум результату
Мінімум підготовки — максимум результату
Видалення зайвих волосків з обличчя за допомогою лазера не вимагає особливої підготовки. Щоб процедура пройшла комфортно для клієнта і майстер міг безперешкодно проводити сеанс, достатньо дотримуватися деяких рекомендацій. 
За добу до лазерної епіляції вусиків жінкам необхідно позбутися волосся в цій ділянці за допомогою бритви. Це необхідно для ефективної роботи лазерного променя, щоб енергія лазера витрачалася на корінь, а не на саму волосину.
За 3 дні до запланованого відвідування майстра припинити використання спиртовмісних косметичних засобів.
Захистити шкіру від впливу сонячних променів за кілька тижнів до епіляції. У разі появи пігментації процедура може бути відкладена.
За наявності хронічних дерматологічних хвороб (гнійничкових висипань, герпесу) провести терапію ліками заздалегідь. Деякі медикаменти підвищують фоточутливість шкіри, що може призвести до опіку. Тому під час прийому ліків потрібно проінформувати майстра. 
За 3–4 тижні до лазерної епіляції над верхньою губою припинити використовувати для видалення волосків віск, шугаринг або пінцет. Принцип роботи лазера передбачає вплив безпосередньо на волосяні фолікули, тому вони мають бути неушкодженими. 
Перед сеансом не наносити косметику, щоб не спричинити подразнення шкіри під час процедури.
Всього кілька візитів до майстра — і від ненависних вусиків не залишиться і сліду. Після такої естетичної корекції ви почуватиметеся впевнено за будь-якої ситуації!
Епіляція вусиків лазером — що потрібно знати про протипоказання

Епіляція вусиків лазером — що потрібно знати про протипоказання

Процедура абсолютно безпечна, проте вона має деякі обмеження. Тому перед відвідуванням фахівця слід переконатися в їхній відсутності. Легковажне ставлення до цього питання може стати причиною подразнення шкіри і навіть посиленого росту волосся в зоні обробки 

До категорії людей, яким протипоказана епіляція вусиків лазером, належать:
 • Вагітні та жінки, які годують груддю. Через дисбаланс гормонального фону в цей період, коли волосся може посилено рости, процедура не дасть бажаного результату;
 • Люди з цукровим діабетом. Під час цього захворювання посилюється чутливість шкірних покривів, відповідно, больовий поріг стає набагато нижчим і процедура спричиняє біль. Також при діабеті повільно гояться навіть незначні пошкодження шкіри.

Інші обмеження до проведення процедури:

 • захворювання серцево-судинної системи;
 • порушення коагуляції;
 • рубцева тканина в ділянці обробки;
 • герпетична інфекція (гостра стадія);
 • сивина, світле і безбарвне тонке волосся;
 • металевий протезуючий елемент у зоні обробки (можна отримати опік через нагрівання протеза під дією лазерної енергії).
Епіляція вусиків лазером — що потрібно знати про протипоказання

Також є група протипоказань, які є підставою для тимчасової відмови від лазерної епіляції вусів у жінок:

 • опіки будь-якого типу;
 • пошкодження шкіри в зоні впливу лазера;
 • запальні процеси на шкірі;
 • хірургічне втручання над губою (обмеження 3 місяці);
 • застуда.
За наявності вищеописаних протипоказань краще попередньо обговорити можливість виконання епіляції з косметологом.

Лазерна епіляція губи — повне видалення волосся надовго

Цей спосіб боротьби з небажаною рослинністю на обличчі вирізняється високою ефективністю, проте волоски зникають поступово, а не моментально. Інтенсивність їхнього випадіння залежить від індивідуальних особливостей клієнта — структури, кольору і кількості волосся, гормонального фону.

Але вже після першого сеансу помітний ефект:

 • волосся стає тоншим;
 • зникають врослі волоски;
 • відсутність темних цяток і подразнень, як після видалення волосся бритвою;
 • позбавлення до 30% волосся після першої обробки.

Щоб зникло до 90% волосків і шкіра набула ідеальної гладкості, потрібно пройти курс лазерної епіляції губи. Однак, щоб досягнутий результат зберігався довгий час, необхідно робити підтримувальні процедури з періодичністю раз на півроку або рік. Крім максимального усунення волосся лазерний вплив позитивно впливає і на шкіру — знімає запалення, сприяє швидкій регенерації.

Правильний догляд після лазерної епіляції — запорука гладенької шкіри надовго

Правильний догляд після лазерної епіляції — запорука гладенької шкіри надовго

Процедура видалення волосся з використанням лазера спрямована на руйнування волосяних цибулин без впливу на шкіру. Тому епіляція нетравматична, відповідно, після сеансів не потрібна реабілітація.

Однак, щоб на шкірі не з’явилися подразнення або пігментні плями, потрібно дотримуватися рекомендацій майстра:

 • кілька днів користуватися зволожувальним або протизапальним кремом;
 • протягом трьох днів не наносити на оброблену ділянку засоби, у складі яких є спирт;
 • на 3 дні після лазерної епіляції губи обмежити відвідування басейну/лазні, а приймаючи душ (ванну), митися теплою або прохолодною водою;
 • протягом двох тижнів берегти шкіру від сонячних променів і користуватися кремом з фактором захисту від UV-випромінювання SPF 50+.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви посилите ефект від процедури і збережете здоров’я шкіри.

Професійне обладнання — якісне видалення волосся без болю та дискомфорту

Професійне обладнання — якісне видалення волосся без болю та дискомфорту

Надаючи послуги лазерної епіляції губи, майстри нашої студії користуються високотехнологічним лазером на базі діода MBT Esthetician MIX 2023 року.

 • Потужна оптика – завдяки наявності оптики потужністю 1600 Вт ефективність процедури підвищується в рази, що зменшує кількість необхідних сеансів.
 • Система охолодження нового покоління – під час обробки зони, робоча поверхня маніпули охолоджується до -20℃. Завдяки цьому процедура минає більш комфортно.
 • Безпека, підтверджена сертифікатами – під час лазерної епіляції губи ми використовуємо професійне обладнання, якість якого підтверджена документально. А постійний контроль робочого стану є гарантією його безпеки та ефективності. 

Сеанси проводять дипломовані майстри, які досконало володіють технікою та враховують індивідуальні особливості клієнтів.

Часті запитання
Скільки триває лазерна епіляція вусиків?
Тривалість одного сеансу становить близько 10 хвилин.
Чи може видалення волосся лазером виявитися неефективним?
Таке можливо в разі використання обладнання низької якості. Потужні професійні лазерні апарати дають 100% результат.
Чому після лазерної епіляції в одних волосся випадає швидше, в інших — повільніше?
Кількість волосся, що випало після процедури, багато в чому залежить від його кольору — концентрації меланіну, який поглинають лазерні промені. Що темніший тон волосків, то швидше вони зникнуть
Чи можна видаляти волосся лазером після шугарингу?
Категорично не можна. Під час використання цукрової пасти волосся видаляють разом із фолікулами, на які безпосередньо і впливає лазер, руйнуючи їх і зупиняючи ріст волосків. Тому слід почекати 3–4 тижні, поки волосяні цибулини відновляться.
Відгуки клієнтів
Д
Домініка Станкевич
3 Лютого, 2024
#

Повністю задоволена якістю наданих послуг. Майстер з епіляції кожен раз на забуває нагадувать про правила догляду за шкірою після процедури.
Ще тільки можу додати, що не кожен салон попередньо нагадує про візіт (для мене це актуально😄).

Iryna Dovhal
Iryna Dovhal
5 Лютого, 2024
#

Робила вже тричі лазерну епіляцію в цій студії і свою першу зробила теж тут. Маю світле волосся але результат побачила з першої ж процедури. Волосся менше та повільніше росте з першої процедури, стало ще світлішим та тоншим. Студія красива та охайна, адміністратор та майстер професіонали своєї справи.

Катя Романченко
Катя Романченко
27 Лютого, 2024
#

Поки тільки перша процедура була, але волосся вже у розшуку! Візитом задоволена, було комфортно, не боляче та ефективно!

Ірина Герасимчук
Ірина Герасимчук
27 Січня, 2024
#

Відвідала вперше студію Буде файно, до цього був поганий досвід з лазерем(
Але дівчатка, розвіяли мені в голові стереотипи і я дуже сподіваюсь на гарний результат вже через декілька процедур 😋
Хочу відмітити, що студія є затишною та з привітним персоналом✅

Екатерина Ковальчук
Екатерина Ковальчук
21 Лютого, 2024
#

Дуже задоволена послугами студії. Останній раз робила епіляцію 2,5 роки назад, тому почали з Буде Файно все спочатку, також додала нові зони і вже з першої процедури зменшився ріст волосся. Студія дуже затишна та стильна, зручна локація.

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися