Плазмоліфтінг

#
Зміст
Плазмоліфтінг
Молодість, пружна шкіра і шовковисте волосся — це дар природи, який з віком втрачається. Поступово організму все складніше регенеруватися, що в результаті призводить до появи зморшок і випадіння волосся. Подібних недоліків можна легко позбутися завдяки сучасній косметології. Одна з найефективніших процедур для омолодження шкіри обличчя — це плазмоліфтинг.

Плазмоліфтинг являє собою введення в шкіру плазми, в якій міститься велика кількість тромбоцитів. Проведення такої процедури активізує процес регенерації і природне відновлення шкіри та структури волосся (у разі введення ін’єкцій у шкіру голови). Процедура плазмоліфтингу в Києві — це ефективна і безпечна косметологічна методика, що дає змогу повернути шкірі другу молодість!

Плазмоліфтинг
Плазмолифтинг (2 зоны)
2500 грн
75 хв
Плазмолифтинг (волоссы)
1500 грн
45 хв
Плазмолифтинг (декольте)
1500 грн
60 хв
Плазмолифтинг (лицо)
1500 грн
75 хв
Плазмолифтинг (руки)
1500 грн
60 хв
Плазмолифтинг (шея)
1500 грн
60 хв
У чому переваги плазмоліфтингу

У чому переваги плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг активізує природні процеси оздоровлення та омолодження шкіри. Також сеанси косметологічної методики забезпечують такі переваги:

 • процедура абсолютно безпечна, адже для виготовлення ін’єкцій плазми застосовується власна кров пацієнта;
 • реабілітація після плазмоліфтингу обличчя, декольте та інших ділянок шкіри займає мінімум часу;
 • мінімальна кількість протипоказань (процедура протипоказана в разі онкології, аутоімунних захворювань, гепатиту, захворювань крові та цукрового діабету);
 • позитивні зміни помітні вже після першого сеансу;
 • методику можна комбінувати з іншими косметологічними процедурами;
 • ефект від ін’єкцій зберігається до 2 років.
Перевагою також є ціна плазмоліфтингу — набагато економніше один раз пройти курс процедур, ніж постійно боротися зі зморшками за допомогою дорогої косметики!
Ефект від плазмоліфтингу волосся

Ефект від плазмоліфтингу волосся

Плазмоліфтинг зазвичай сприймається як процедура для ліфтингу шкіри, проте це не єдиний позитивний вплив, який можуть забезпечити ін’єкції. Косметологічну методику також часто застосовують для поліпшення стану волосся — для цього збагачену тромбоцитами плазму вводять у шкіру голови.

Ліфтинг плазмою крові сприяє усуненню таких проблем:

 • себорея, лупа;
 • ламкість волосся;
 • повільний ріст волосся;
 • випадіння волосся.

Плазмоліфтинг є настільки ефективною процедурою, що його навіть використовують у медицині. Ін’єкції плазми з високим вмістом тромбоцитів часто доповнюють терапію, спрямовану на усунення алопеції.

Особливості плазмоліфтингу обличчя

Особливості плазмоліфтингу обличчя

Під час введення ін’єкції тромбоцити починають активно стимулювати поділ клітин, завдяки чому після плазмоліфтингу обличчя відновлюється природна регенерація шкіри. Ефективний результат зумовлений тим, що тромбоцити схильні накопичуватися біля проблемних місць — така особливість ін’єкцій дає змогу забезпечити спрямовану дію на зморшки, нерівності та навіть на колір дерми.

Плазмоліфтинг проводять на різних ділянках шкіри обличчя для усунення таких недоліків:

 • зморшки;
 • акне;
 • суха шкіра, що лущиться;
 • розширені пори;
 • рубці;
 • зниження пружності шкіри;
 • зміни контуру обличчя.

Процедуру проводять не тільки для шкіри обличчя — косметологи також здійснюють плазмоліфтинг губ. Така косметологічна методика зволожує губи і надає їм акуратного і здорового вигляду. За допомогою курсу ін’єкцій плазми можна скорегувати форму губ і усунути вікові зміни.

Як проводять процедуру

Як проводять процедуру

Плазмоліфтинг здатний підтримувати ефект протягом 2 років, однак для цього недостатньо всього одного сеансу. Щоб ін’єкції забезпечили довговічний результат, необхідно пройти курс процедур. Однак чекати результату до останнього відвідування косметолога не потрібно — ефект ліфтингу буде помітний вже після першого сеансу!
Плазмоліфтинг складається з таких етапів:
Забір крові
безпосередньо перед плазмоліфтингом шиї, обличчя або шкіри голови косметолог бере у пацієнта трохи крові;
Обробка крові
кров встановлюється в спеціальну центрифугу, щоб виділити з неї плазму з великою кількістю тромбоцитів;
Підготовка шкіри
перед введенням плазми шкіру очищають і обробляють анестетиком;
Підготовка до введення ін’єкцій
косметолог визначає, в які саме ділянки шкіри буде вводитися плазма для досягнення максимально якісного результату;
Введення ін’єкцій
для проведення сеансу застосовуються спеціальні шприци для мікроін’єкцій з тонкими голками, які практично не травмують шкіру, тому плазмоліфтинг максимально комфортний і не залишає слідів;
Обробка шкіри
після завершення процедури косметолог знову наносить анестетик і покриває оброблені ділянки шкіри загоювальним кремом, якщо в цьому виникає необхідність.
Один сеанс триває близько 30-60 хвилин. А курс процедур плазмоліфтингу складається з 4-5 відвідувань косметолога, проміжок між якими становить 2 тижні.
Як підготуватися до плазмоліфтингу

Як підготуватися до плазмоліфтингу

Перед процедурою необхідно відвідати фахівця, який оцінить стан шкіри і складе індивідуальний курс процедур.

Щоб уколи плазми в обличчя або іншу ділянку шкіри були максимально ефективними, косметологи рекомендують за 7 днів до процедури провести таку підготовку:

 • здати кров на аналіз (для виключення протипоказань);
 • відмовитися від засмаги, пілінгів і скрабів;
 • відмовитися від алкоголю.

Безпосередньо перед процедурою рекомендується за можливості відмовитися від куріння. У випадку, якщо пацієнт приймає препарати, що впливають на згортання крові, перед проведенням плазмоліфтингу необхідно проконсультуватися з лікарем.

Як підготуватися до плазмоліфтингу
Найчастіше косметологи проводять плазму обличчя рано вранці, адже її необхідно здійснювати натщесерце. Також допускається введення ін’єкцій пацієнту, який не вживав їжу протягом 4-5 годин. 
Чого очікувати від плазмоліфтингу

Чого очікувати від плазмоліфтингу

Помітити ефект плазмоліфтингу дуже легко — достатньо порівняти стан волосся і шкіри обличчя до і після процедури. Звертати увагу необхідно на такі зміни:

 • підтягування шкіри обличчя — введення плазми насичує клітини вологою, забезпечуючи акуратний ліфтинг;
 • поліпшення кровообігу — активний кровообіг покращує зовнішній вигляд дерми, надаючи їй пружності та здорового вигляду;
 • зменшення ознак фотостаріння — процедура сприяє вирівнюванню кольору обличчя завдяки поліпшенню метаболізму;
 • зволоження — насичення клітин вологою сприяє усуненню сухості, запальних процесів і подразнень;
 • усунення дефектів — плазмоліфтинг робить рубці і розтяжки менш помітними, знижує вираженість акне і сприяє загоєнню дерми після інших косметичних процедур;
 • омолодження шкіри — після процедури розгладжуються зморшки, видаляються омертвілі клітини шкіри, а також активізується процес регенерації, що уповільнює старіння;
 • поліпшення стану волосся — під час застосування плазмоліфтингу на шкірі голови волосся стає міцнішим і пружнішим, а також активізується його ріст завдяки поліпшенню живлення волосяних цибулин.

Особливий додатковий ефект плазмоліфтингу для обличчя — це тривале підтримання омолоджувального ефекту. Косметологічна методика створює особливий захисний механізм, який немов бар’єр захищає дерму від агресивного впливу зовнішніх факторів. Після процедури на шкірі буде набагато менше позначатися вплив ультрафіолету, сильних ліків і перепадів температури. Результат ін’єкцій помітний одразу після першого візиту, проте для ефективного і тривалого ефекту необхідно пройти повний курс, що складається з 3-6 сеансів (кількість процедур визначається залежно від індивідуальних особливостей шкіри обличчя).

Що робити після процедури

Що робити після процедури

Після плазмової підтяжки шкіри оброблені ділянки можуть бути чутливими — це нормальна реакція на ін’єкції плазми. Усі наслідки косметичної процедури повністю минають протягом 2-7 днів залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.

Після завершення сеансу необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

 • протягом 2 діб не використовувати косметику;
 • на 3 дні відмовитися від гарячих ванн і фізичних навантажень;
 • протягом тижня не використовувати скраби та інші методи очищення шкіри;
 • протягом 2 тижнів максимально уникати впливу ультрафіолету на шкіру.

Якщо у пацієнта особливо чутлива шкіра, косметолог може призначити спеціальні засоби для догляду, щоб ін’єкції плазми в обличчя завдавали якомога менше дискомфорту. До таких засобів належать спеціальні мазі та креми, що сприяють загоєнню оброблених ділянок дерми.

Відгуки клієнтів
Д
Домініка Станкевич
3 Лютого, 2024
#

Повністю задоволена якістю наданих послуг. Майстер з епіляції кожен раз на забуває нагадувать про правила догляду за шкірою після процедури.
Ще тільки можу додати, що не кожен салон попередньо нагадує про візіт (для мене це актуально😄).

Iryna Dovhal
Iryna Dovhal
5 Лютого, 2024
#

Робила вже тричі лазерну епіляцію в цій студії і свою першу зробила теж тут. Маю світле волосся але результат побачила з першої ж процедури. Волосся менше та повільніше росте з першої процедури, стало ще світлішим та тоншим. Студія красива та охайна, адміністратор та майстер професіонали своєї справи.

Катя Романченко
Катя Романченко
27 Лютого, 2024
#

Поки тільки перша процедура була, але волосся вже у розшуку! Візитом задоволена, було комфортно, не боляче та ефективно!

Ірина Герасимчук
Ірина Герасимчук
27 Січня, 2024
#

Відвідала вперше студію Буде файно, до цього був поганий досвід з лазерем(
Але дівчатка, розвіяли мені в голові стереотипи і я дуже сподіваюсь на гарний результат вже через декілька процедур 😋
Хочу відмітити, що студія є затишною та з привітним персоналом✅

Екатерина Ковальчук
Екатерина Ковальчук
21 Лютого, 2024
#

Дуже задоволена послугами студії. Останній раз робила епіляцію 2,5 роки назад, тому почали з Буде Файно все спочатку, також додала нові зони і вже з першої процедури зменшився ріст волосся. Студія дуже затишна та стильна, зручна локація.

Контакти
#
Телефон
#
Графік роботи
10:00 - 21:00 (без вихідних)
#
Адреса
м. Київ, вул. Регенераторна 4, корпус 12, під'їзд 1, офіс 1
ЖК Комфорт Таун
Прокласти маршрут
Записатися