Процедура, що творить дива — принцип дії мезотерапії
Мезотерапія належить до ін’єкційних методик омолодження, відомих під назвою «уколи краси». Саме завдяки ін’єкціям вітаміни, мінерали та амінокислоти можна доставити в той шар шкіри, куди закрито доступ традиційним маскам і кремам. Біологічно активні речовини в невеликих дозах точково вводять на глибину 0,5-5 мм за допомогою коротких і дуже тонких голок, проявляючи свою дію максимальною мірою. Для розщеплення жиру мезококтейль вводиться в товщу жирової складки.
Оскільки мезотерапія чола та інших зон передбачає виконання численних підшкірних ін’єкцій, то їй часто приписують переваги голковколювання. Унаслідок мікротравмування шкіри виникає рефлекторна відповідь: посилюється кровотік, стимулюється регенерація шкірних покривів, активізується синтез еластину і колагену. Це призводить до природного омолодження шкіри.
Види мезотерапії
Ін’єкційні косметологічні процедури дають змогу розв’язати естетичні проблеми в різних зонах.
- Мезотерапія для обличчя — клієнти вибирають методику не тільки як ефективну програму Anti-Age. Ця процедура дає змогу надати губам виразності, зробити їхній контур чіткішим. Завдяки введенню «б’юті-коктейлів» у зоні очей вдається позбутися набряклості та «гусячих лапок», навислих повік. Ін’єкції в зону чола сприяють розгладженню вертикальних і горизонтальних зморшок, підвищенню тургору шкіри. Під час проведення мезотерапії брів клієнти відзначають підвищення щільності волосків і посилення їхнього росту, відновлення форми після неправильної корекції.
- Мезотерапія волосся. Ця косметологічна процедура є ефективним способом боротьби з облисінням, лупою, посіченим волоссям. Завдяки стимуляції волосяних цибулин ін’єкції сприяють відновленню об’єму волосся, надають йому природного здорового вигляду.
- Мезотерапія тіла. — Ін’єкції точково впливають на жирові відкладення, руйнуючи клітини і запобігаючи подальшому накопиченню жиру в проблемних місцях. Іншими словами, за допомогою мезотерапії можна змоделювати фігуру, повернувши їй красу навіть після невдалої ліпосакції. Також сеанси виявляються ефективними в корекції розтяжок і для їх профілактики. Крім стегон, сідниць і живота затребувані ін’єкції в зоні декольте з метою ліфтингу і поліпшення стану шкіри. Нерідко мезотерапію роблять на кистях рук для усунення сухості, лущення, пігментних плям та інших естетичних дефектів.
Мезотерапія — успішне усунення естетичних недоліків
Мезотерапія в Києві є однією з найбільш затребуваних косметологічних процедур, що пояснюється її перевагами:
- відсутність вікових обмежень, починаючи з 18 років;
- використання безпечних і корисних складів;
- боротьба з віковими змінами та естетичними проблемами;
- мінімальний дискомфорт під час ін’єкцій;
- швидкий і тривалий результат (зберігається протягом 1,5 років);
- комплексний вплив на певну ділянку;
- можливість поєднання з іншими косметологічними процедурами;
- мала інвазивність.
Водночас сеанси можуть проводитися як жінкам, так і чоловікам. Це робить «б’юті-уколи» універсальним рішенням для більшості людей, які бажають зберегти молодість і мати бездоганний вигляд.
Результат після мезотерапії — геть косметичні дефекти
Перевірена часом методика омолодження забезпечує помітний ефект уже після першого відвідування фахівця.
Це пов’язано з тим, що активні речовини потрапляють одразу в клітини, стимулюючи їхню регенерацію і борючись із проблемою зсередини. Уколи мезотерапії дають вражаючий результат:
- розгладжуються дрібні зморшки, а глибокі стають менш помітними;
- підвищується пружність і еластичність шкіри;
- поліпшується контур овалу обличчя;
- стимулюється природне вироблення колагену, еластину;
- усувається пігментація, шрами, рубці;
- звужуються розширені пори;
- нормалізується робота сальних залоз, зменшується жирність шкіри;
- вирівнюється тон шкіри;
- виражений ліфтинг-ефект;
- усуваються локальні жирові відкладення;
- зменшується целюліт;
- зникають мішки під очима;
- стимулюється ріст волосся;
- боротьба з акне, «судинними зірочками», себореєю.
Для досягнення максимального результату необхідно пройти курс мезотерапії, що складається в середньому з 4-8 процедур. Між сеансами робиться перерва в 1-2 тижні.
Протипоказання
Незважаючи на безпеку і малоінвазивність, мезотерапія гіалуроновою кислотою та іншими біологічно активними речовинами має деякі обмеження:
- вагітність, годування груддю;
- злоякісні новоутворення;
- гематологічні захворювання (анемія та ін.);
- аутоімунні захворювання;
- пізні стадії цукрового діабету;
- дерматози в зоні ін’єкцій;
- епілепсія;
- схильність до келоїдів;
- індивідуальна непереносимість препаратів.
Також тимчасовими протипоказаннями можуть стати запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою, загострення хронічних хвороб, пошкоджена шкіра в зоні введення препарату.
Рекомендації після процедури: швидке відновлення, мінімум дискомфорту
Неважливо, проводилася мезотерапія під очима чи препарати були введені в іншу ділянку, фахівці рекомендують дотримуватися деяких правил:
- На 7-10 днів відкласти чистку обличчя, якщо ін’єкції виконувалися в цю зону;
- Протягом 3-х днів обмежити відвідування басейну і сауни, відкритих водойм;
- Протягом 1 дня не можна вмиватися, торкатися обличчя руками, наносити косметику;
- На 2-3 дні відкласти походи до спортзалу і утриматися від фізичної активності.
Дотримання цих простих рекомендацій дасть змогу унеможливити розвиток запалення та інших непередбачених наслідків. А щоб прискорити процес загоєння шкіри, використовують гелі з декспантенолом.
Препарати для мезотерапії — диво в мінідозах
Існує безліч ін’єкцій для мезотерапії. Їхній склад фахівець підбирає з урахуванням наявної проблеми, стану шкіри та індивідуальних особливостей клієнта. Це можуть бути як монопрепарати, так і багатокомпонентні коктейлі, що поєднують десятки інгредієнтів. Від обраних складів залежить не тільки кінцевий ефект, а й вартість процедури мезотерапії.
- Натуральні компоненти. Поповнюють нестачу важливих речовин, які з віком виробляються все менше. Забезпечують шкірі зволоження і надають омолоджувальну дію;
- Протизапальні препарати. Призначені для зняття запальних процесів, є ефективними в разі різних дерматологічних захворювань, включно з акне;
- Фосфоліпіди. Забезпечують підтримку структури клітинних мембран, роблячи їх еластичними і здатними краще засвоювати поживні речовини, що необхідно для підтримки життєдіяльності клітин;
- Антиоксиданти. Природні речовини, які борються з вільними радикалами, що є причиною передчасного старіння
- Ферменти. Виступаючи каталізатором біохімічних реакцій, сприяють руйнуванню і видаленню відмерлих клітин, розсмоктують грубу сполучну тканину, згладжуючи розтяжки і рубці;
- Судинозміцнювальні речовини. Застосовують для лікування такої судинної патології шкіри, як купероз. Зміцнюють кровоносні судини і підвищують еластичність стінок, тим самим прибирають почервоніння і запалення на шкірі;
- Ліполітики. Препарати, здатні зменшити локальні відкладення жиру на клітинному рівні.
Також фахівці використовують мінерали, органічні кислоти, вітаміни та інші корисні речовини. Склад мезококтейля, спеціально підібраний для кожного клієнта, дає змогу ефективно вирішити конкретні естетичні недосконалості.